Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Про роботу Київського метрополітену 14 та 15 вересня 2012 року

14 вересня 2012 року на станціях Київського метрополітену «Олімпійська», «Площа Льва Толстого» та «Палац спорту» буде посилено штат чергового персоналу. Ці заходи спрямовані на забезпечення належного громадського порядку та високої культури обслуговування пасажирів у зв’язку з проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу чемпіонату України між командами «Динамо» (Київ) - «Карпати» (Львів).

15 вересня 2012 року посилене чергування відбуватиметься на станціях «Майдан Незалежності» та «Хрещатик» у зв’язку з проведенням святкового концерту на Майдані Незалежності.
Окрім цього, з метою забезпечення нормальної роботи Київського метрополітену та безпечного перевезення пасажирів на Святошинсько-Броварську та Куренівсько-Червоноармійську лінії буде призначено додаткові резервні состави з 21 год. 00 хв. до 23 год. 30 хв.
Після закінчення концерту, в залежності від пасажиропотоку, можуть бути введені обмеження на вхід до станцій «Хрещатик», «Майдан Незалежності» та «Площа Льва Толстого».

КП «Київський метрополітен» закликає пасажирів дотримуватись громадського порядку та правил безпечної поведінки в метро під час проїзду.

 

Середня оцінка: 3.8 (24 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»