Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

У ніч із 6 на 7 листопада Київський метрополітен працюватиме на годину довше

У ніч із 6 на 7 листопада Київський метрополітен працюватиме на одну годину довше. Це пов’язано з проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між командами «Динамо» (Київ, Україна) та «Порту» (Порту, Португалія).

Окрім цього, 6 листопада п.р. з 20 год. 45 хв. до 21 год. 45 хв. будуть зачинені для пасажирів станції "Олімпійська" на вхід і вихід та "Палац спорту" на вихід. У зазначений період поїзди слідуватимуть повз станцію "Олімпійська" без зупинки.

Через очікуване збільшення кількості пасажирів у зв’язку зі згаданою футбольною грою з 19 год. 00 хв. на усіх лініях метро буде збільшено кількість поїздів.

На станціях «Олімпійська», «Площа Льва Толстого» та «Палац спорту» буде посилено штат чергового персоналу, встановлено відповідальних осіб для контролю за перевезенням пасажирів.

Якщо після закінчення футбольного матчу пасажиропотік перевищуватиме перевізну спроможність, черговим персоналом метрополітену можуть бути введені обмеження на вхід до станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».

На станціях «Хрещатик», «Майдан Незалежності», «Олімпійська», «Площа Льва Толстого» та «Палац спорту» працівники міліції чергуватимуть в посиленому режимі з метою підвищення контролю за дотриманням громадського порядку.

Наголошуємо, що вищезазначені заходи спрямовані на організацію безпечного перевезення пасажирів та високої культури їхнього обслуговування. Тому просимо ставитися із розумінням до введених обмежень.

КП «Київський метрополітен» закликає пасажирів не порушувати громадський спокій в підземці під час проїзду та дотримуватись правил користування метро.

Середня оцінка: 4.2 (6 голосів )

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів