Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Моноколеса та самокати: як перевозити в метро

У метрополітені обговорили правила перевезення моноколіс та самокатів. На зустрічі були присутні представники спільноти легкого персонального транспорту та представники метрополітену.

За результатами:
1. Моноколеса мають перевозитись, як вони є. Власники відповідально ставляться до інших пасажирів та слідкують, щоб нікого не забруднити.

2. Самокати. Всі, що складаються, рекомендовано складати. Ті, що більше 120 см за сумою вимірів, додатково оплачуються. Власники відповідально ставляться до інших пасажирів та слідкують, щоб нікого не забруднити.

3. Речі більше 200 см, будь-які, заборонено перевозити.

4. За бажанням проходити із самокатом, моноколесом чи іншим багажем можна біля контролера.
Однак важливо повідомити контролера, щоб факт оплати проїзду та багажу був зафіксований. Якщо контролер не бачив факт оплати проїзду, вас попросять оплатити повторно.

5. Кататися по платформі заборонено. Це може призвести до реальних складних травмувань.

Також нагадуємо, що сьогодні набрало чинності рішення Київради, що передбачає безкоштовне перевезення велосипедів. Транспортувати велосипеди передбачено в чохлі.

“Ми будемо пропонувати необхідні зміни до Правил для остаточного врегулювання всіх моментів. І готуємо спільну інформаційну кампанію для наших пасажирів”, - підсумувала заступник керівника підземки Наталія Макогон.

IMG_3288.JPG IMG_3296.JPG

Середня оцінка: 4.5 (15 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»