Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Провідний геодезист

ПРОВІДНИЙ ГЕОДЕЗИСТ
відділу майнових та земельних відносин
КП «Київський метрополітен», тел. 238-59-82, 238-44-70

Основні обов’язки:
Виконує комплекс геодезичних робіт, що забезпечують відповідність геометричних параметрів, координат і висотних позначок будівель і споруд під час їх розміщення та зведення. Самостійно виконує топографо-геодезичні і картографічні роботи, здійснює формування проектної і технічної документації згідно нормативно-правових актів в сфері землеустрою, виконує роботи з електронним тахеометром та обладнанням GNSS з приймачем і модемом, здійснює погодження виготовлених графічних матеріалів в причетних організаціях та з органами місцевого самоврядування, складає обмінний файл XML.
Повинен знати:
Постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, що стосуються виконання геодезичних робіт, геодезичні прилади та правила їх технічної експлуатації, положення, інструкції, вимоги нормативно-методичних документів з питань виконання геодезичних робіт, порядок погодження виготовлених графічних матеріалів в причетних організаціях та з органами місцевого самоврядування, порядок складання обмінного файла XML, володіння програмним забезпеченням.

Кваліфікаційні вимоги:
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією геодезиста I категорії не менше 2 років.
Наявність кваліфікаційного сертифіката інженера-геодезиста (дійсний).

Умови праці: Нормальні умови праці.

Режим роботи: щоденно з 8:30 до 17:30 год.
Посадовий оклад: 16177 грн. Премія – 10% посадового окладу + 7% щомісячна винагорода за вислугу років.

Соціальні гарантії 

 

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»