Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

МАШИНІСТ ПРИБИРАЛЬНИХ МАШИН

МАШИНІСТ ПРИБИРАЛЬНИХ МАШИН
(СП «Служба руху», тел. 238-43-06)

Основні обов’язки:
Прибирання станції, прилеглої до станції території, переходів, прибирання службових приміщень, виконання дезінфекційних робіт з використанням дезінфікуючих засобів та технологічних графіків, прибирання касових залів та ескалаторів. Робота в нічний час машинами, живлення яких здійснюється від електромережі, цілодобово машинами, живлення яких здійснюється від акумуляторних батарей. У зимовий період своєчасне прибирання снігу з маршових східців та підходів до станції, не допускати нашарування льоду та снігу, своєчасно посипання піскосоляною сумішшю необхідні території та забезпечення їх очищення від снігу та льоду до твердого покриття.

Вимоги до працівників:
Базова загальна освіта або початкова загальна освіта без вимог до стажу роботи. Обов’язкове проходження медичного огляду, санепідемстанції.

Умови праці:
Особливий характер праці (робота в підземних спорудах, виробничий шум, роботи, пов’язані з вимушеними нахилами корпусу, синтетичні мийні засоби).

Режим роботи:
Змінний режим роботи по 12 годин (з 8:00 до 20:00 і з 20:00 до 8:00).
Заробітна плата 8286–9149 грн.
Премія 20% заробітної плати + 4%, 12% ОХП (робота в підземних спорудах, виробничий шум, роботи, пов’язані з вимушеними нахилами корпусу) + нічні + вечірні + 7% за вислугу років.
Соціальні гарантії.

 

 

 

 

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»