Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

СЛЮСАР З РЕМОНТУ РУХОМОГО СКЛАДУ 3, 4 РОЗРЯД

СЛЮСАР З РЕМОНТУ РУХОМОГО СКЛАДУ 3, 4 РОЗРЯД
(СП «Вагоноремонтний завод», тел. 238-42-68)
(СП «Електродепо Дарниця», тел. 238-42-26)

Завдання та обов'язки:
Ремонтує та виготовляє деталі за 4-5 класами точності. Розбирає допоміжні частини об'єкту рухомого складу, який ремонтує, в умовах тугої і ковзної посадок деталей. Монтує та демонтує окремі прилади пневматичної системи. З'єднує вузли з додержанням розмірів та їх взаєморозташування у разі рухомої посадки зі шплінтовим кріпленням. Перевіряє дію пневматичного устаткування під тиском стиснутого повітря. Регулює та випробовує окремі механізми.

Повинен знати:
Будову, призначення і взаємодію основних вузлів об'єктів рухомого складу, які ремонтує; будову універсальних і спеціальних пристроїв і середньої складності контрольно-вимірювального інструменту; основні властивості матеріалів, які обробляє; допуски і посадки, квалітети (класи точності) та параметри шорсткості (класи чистоти оброблення); види з'єднань деталей і вузлів; технічні умови на регулювання і випробування механізмів.

Кваліфікаційні вимоги:
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві.

Режим роботи:
З 08:00 до 17:00.
Погодинна тарифна ставка: 66,28-71,37(11016-11862грн.) + премія 20 % + 7% щомісячна винагорода за вислугу років.
Соціальні гарантії.

 

 

 

 

 

 

 

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»