Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

ЕЛЕКТРОМОНТЕР-РЕЛЕЙНИК 3-5 РОЗРЯДІВ

ЕЛЕКТРОМОНТЕР-РЕЛЕЙНИК 3-5 РОЗРЯДІВ
(СП « Служба електропостачання», тел. 238- 41-06)

Основні обов’язки:
Виконує роботи під керівництвом електромонтера більш високої кваліфікації або електромеханіка. Проводить технічне обслуговування пристроїв релейного захисту, випрямних агрегатів, простих пристроїв автоматики і телемеханіки. Організовує безпечне виконання робіт в електроустановках до та вище 1000 В.

Повинен знати:
Основи електротехніки, основи електромонтажних робіт, загальні принципи захисту, вимоги охорони праці, загальні правила пожежної безпеки, ПУЕ (загальні положення). Правила користування метрополітеном.

Кваліфікаційні вимоги:
3-й розряд – повна або базова загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Стаж роботи за професією електромонтера з ремонту та Обслуговування електроустаткування 2 розряду – не менше 1 року.

4-й розряд – повна або базова загальна середня освіта.
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією електромонтера-релейника 3 розряду не менше 1 року.
5-й розряд – вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст,
кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації.
Стаж роботи за професією електромонтера-релейника 4 розряду – не менше
1 року.
Обов’язкове проходження медичного огляду.
Можливе працевлаштування інваліда за умови проходження медичного огляду.
Умови праці:
ШУП – шкідливі умови праці (кремнієвмісний пил, виробничий шум, від 81 до 99 дБ, перебування у вимушеній позі більше 25 % робочого часу, робота на висоті, роботи з обслуговування та ремонту діючих електроустановок, роботи на механічному обладнанні).
Режим роботи:
Щоденно з 8:00 до 17:00.
Заробітна плата. Погодинна тарифна ставка: 3-й розряд –44,05 (7321 грн), 4-й розряд – 50,10 (8327 грн), 5-й розряд – 57,40 (9540 грн) + премія 20 % заробітної плати + 12;16 % ШУП (шкідливі умови праці) + 7% за вислугу років.
Соціальні гарантії.

 

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»