Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

ЕЛЕКТРОМЕХАНІК

ЕЛЕКТРОМЕХАНІК
(СП « Служба електропостачання», тел. 238-41-06)

Основні обов’язки:
Забезпечує своєчасне якісне і безпечне виконання планово-попереджувальних робіт згідно з техпроцесами та інструкціями. Повинен дбати про особисту безпеку і здоров’я, оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства. Повинен знати і виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, правила поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту. Оформляти оперативну документацію згідно з встановленими вимогами. Здійснювати ведення технічної документації на дільницях та перевіряти правильність ведення документації електромонтерами.

Повинен знати:
Основи електротехніки, основи електромонтажних робіт, електротехнічні матеріали та електрообладнання, загальні принципи захисту, загальні правила пожежної безпеки, вимоги охорони праці, ПУЕ (загальні положення), конструктивні особливості основного електрообладнання. Правила користування метрополітеном.

Вимоги до працівника:
Вища або неповна вища освіта відповідного напрямку підготовки, стаж роботи за професією не менше 2 років.
Обов’язкове проходження медичного огляду.
Можливе працевлаштування інваліда за умови проходження медичного огляду.
Умови праці:
ШУП – шкідливі умови праці (кремнієвмісний пил, виробничий шум, від 81 до 99 дБ, перебування у вимушеній позі більше 25 % робочого часу, робота на висоті, роботи з обслуговування та ремонту діючих електроустановок, роботи на механічному обладнанні).

Режим роботи:
Щоденно з 8:00 до 17:00, 2 дні та три ночі з 23:00 до 7:00.
Заробітна плата: 14679-15183 грн. Премія 10% заробітної плати + 16% ШУП (шкідливі умови праці) + 7% за вислугу років.
Соціальні гарантії.

 

 

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»