Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

На станції "Золоті ворота" запрацювала виставка про відомих українських жінок-вчених

Унікальна колекція портретів відомих українських жінок-вчених продовжує мандрувати Україною. З 14 вересня її можна побачити у вестибюлі станції “Золоті ворота”.

Катерина Ющенко, Наталія Атамась, Антоніна Прихотько, Нана Войтенко та ще восьмеро біологинь, нейрофізіологинь, матиматикинь та фізикинь дивитимуться на нас із портретів. Їх спеціально для освітнього арт-проєкту «Наука – це вона» створили талановиті українські ілюстратори Сергій Майдуков, Женя Полосіна, Анна Іваненко, Оля Дехтярьова, Анна Сарвіра.

Мета проєкту: привернути увагу громадськості до науки «із жіночим обличчям», познайомити суспільство із здобуткам українських жінок-вчених і розбити стереотип, що робота в STEM – це «чоловіча» справа.

«Наука – це вона» – проєкт, покликаний розповісти якомога більшій кількості людей про те, що українки зробили великий внесок у світову науку. Часто їхні імена залишаються незаслужено невідомими широкому загалу. І це треба виправити», - каже ініціатор проєкту, інвестор та засновник української технологічної компанії Roosh Сергій Токарєв.

Київський метрополітен – складна швидкісна транспортна система. Ефективність її роботи суттєво впливає на ритм та комфорт проживання у місті. На долю столичної підземки припадає понад 50% загального обсягу міських пасажирських перевезень, а це майже мільйон людей щодня.

За більш ніж 60-річну історію київського метро його складний механізм живився працею сотень талановитих жінок-інженерок, механікинь та адміністративних працівниць. У списку почесних працівників метрополітену багато жіночих імен. У наші дні у Київському метрополітені піклуються про забезпечення гендерної рівності. Жінки можуть працювати на всіх посадах без обмежень.

“Стереотипно людям метро уявляється дуже чоловічим. По факту 50% колективу - жінки”, – каже заступниця начальника підприємства Наталія Макогон. Розвиток науки потрібен для розвитку метро, і виставка «Наука – це вона» у Київському метрополітені – це черговий доказ тому, що жінкам пасують точні професії.

Запрошуємо усіх охочих переконатися у цьому на власні очі!

Ініціатива реалізовується благодійним освітнім проєктом STEM is FEM за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF) та ООН Жінки в Україні і є частиною глобальної кампанії ООН Жінки «Покоління Рівності». Генеральним партнером проєкту є українська технологічна компанії Roosh, комунікаційний партнер – агентство стратегічних комунікацій TRUMAN.

 

 

Середня оцінка: 5 (3 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»