Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Найпопулярніш варіанти нових назв станцій метро визначено

Учора, першого травня, завершився перший етап збору пропозицій для перейменування 5 станцій метрополітену. Про це повідомив начальник метрополітену Віктор Брагінський. За його словами, свої ідеї подало 18 812 охочих.
Наразі для наступного етапу рейтингування відібрано по 5 найпопулярніших варіантів для кожної станції. Визначити один для кожної станції можна до 9 травня за лінком https://forms.gle/QLJWZ1Sf3eCi4b3x6

Так, станція “Мінська” може стати “Варшавською” чи “Вишгородською”.
Станцію “Героїв Дніпра” запропонували змінити на “Героїв Маріуполя” або “Героїв України”.
Станція “Дружби народів” учасники онлайн пропозицій бачать як “Ботанічну” чи “Європейську”.
Станція “Площа Льва Толстого” може носити назву “Василя Стуса” чи “Ліни Костенко”.
а для станції “Берестейська” надійшли такі варіанти як “Бучанська” та “Варшавська”.

За словами Віктора Брагінського, серед пропозицій зустрічалися й досить екзотичні варіанти. Наприклад, для “Мінської” пропонували назви “Борщ”, “Реактивні гуси” та “Тракторна”.
Станцію “Героїв Дніпра” деякі учасники опитування бачили як станцію “Імені Магістра Йоди” або “Пухнастих котиків”.
“Берестейську” пропонували перейменувати в “Паляницю”, а “Дружби народів” в “Байрактарську” або “Чорнобаївську”. Серед варіантів для “Героїв Дніпра” була “Червона калина”.
Деякі варіанти повторюються або є синонімічними. Також для деяких станцій частина користувачів запропонувала лишити існуючі назви.

Нагадаємо, що другий етап онлайн голосування триватиме до 9 травня (https://forms.gle/QLJWZ1Sf3eCi4b3x6).
Після цього результати будуть опрацьовані та направлені до Київської міської ради.

Пропозицію дерусифікувати назви станцій метро керівник підземки подав 8 квітня. Ініціативу підтримав міський голова Віталій Кличко та депутатський корпус Київради.

 

КП «Київський метрополітен» на виконання рішення Київської міської ради від 15.04.2022, №4571/4612 здійснюється рейтингове електронне голосування щодо запропонованих назв об'єктів міського підпорядкування, назв яких пов’язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами).

У ході збору пропозицій, за згодою особи, необхідно заповнити електрону форму, із зазначенням прізвища, ім’я, контактного номера телефону та електронної адреси. Зібрана інформація необхідна для уникнення можливих зловживань стосовно надання недостовірної інформації. Отриманні дані не передаватимуться третім особам.

Середня оцінка: 3.6 (17 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»