Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

До 200-річчя від Дня народження Кобзаря Київський метрополітен здійснив благоустрій станції «Тараса Шевченка»

З нагоди відзначення 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка у Київському метрополітені проведено низку заходів із благоустрою підвідомчих територій. Для формування позитивного святкового настрою пасажирів на усіх станціях підземки розміщені тематичні вітальні листівки.

Однойменна станція «Тараса Шевченка» зустріне свято в оновленому вигляді – працівники метрополітену здійснили її комплексне облагородження. У середньому залі та на платформах приведено до належного естетичного вигляду люстри й світильники, замінено в них лампи розжарювання на компактні люмінесцентні. Завдяки цьому освітлення та естетичний вигляд станції значно покращилися. Замінено світильники у вестибюлі та касовому залі, а також здійснено капітальний ремонт мережі освітлення підземного переходу станції.

Також на станції проведено малярний ремонт – працівники ліквідували течі, побілили стелі, полакували основу колії. Виконано реставрацію барельєфу Т. Шевченка, розміщеного в торці платформи станції, покращено його підсвічування. Орнаменти на колійних стінах були повністю очищені від осаду та відполіровані. Проведене генеральне прибирання станції, вимиті та пофарбовані люки, пожежні пости на платформі, урни для сміття.

Колони станції «Тараса Шевченка» декоровані плакатами з віршами Кобзаря, оформленими під рушники національного стилю.

Окрім цього, після проведення повної реконструкції відчинено 2 виходи з підземних переходів станції в бік вулиць Межигірської та Оленівської. Ці виходи тепер мають повністю оновлений інтер’єр та екстер’єр.

Average: 4.8 (58 votes)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»