Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

Метрополітен. Основне: 31 жовтня - 7 листопада

Минулого тижня, із 31 жовтня до 7 листопада, столичною підземкою скористалося 3,7 мільйона пасажирів, із яких близько 879 тисяч – пільговики. 

За цей період проведено необхідні планові ремонтні роботи. Зокрема, замінено 60 шпал, 20 брусів на стрілочних переводах, 34 напівшпалки та 37,5 метра рейки. На станціях метро «Лісова» та «Дружби народів» тривають почергові капітальні ремонти ескалаторів.
 
Розпочали роботи із заміни турнікетів на станції «Дружби народів». Для пасажирів станція працюватиме у звичайному режимі, адже всі роботи проходитимуть уночі. Встановити та налагодити нове обладнання планується до 22 листопада.
 
Інтервали руху поїздів у пікові години становлять 4-5 хвилини, у міжпік – 8-10 хвилин. Детальна інформація про графік роботи метрополітену за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.
 
Нагадаємо, що під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово.
Прохід на станцію в комендантську годину (з 23:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:
  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково необхідно мати документ-посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

 

Average: 3 (2 votes)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»