Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

Голосіївська

Відкрита: 15 грудня 2010 року.
Пасажиропотік: 10,3 тис.
Конструкція: мілкого закладання колонного типу

Вихід у місто: Голосіївська площа, вул. Васильківська, Голосіївський проспект, готель "Мир".

Архітектура

Архітектори: В. Гневишев, Т. Целіковська, О. Юхновський, О. Нашивочніков, Є. Плащенко.

Станція розташована на крутому рельєфі, на перетині Голосіївської площі та вул. Васильківської і має один вестибюль — з виходами на Голосіївську площу і переходами через Голосіївський проспект та вул. Васильківську. Із протилежного кінця платформи зв'язок з поверхнею забезпечує евакуаційний вихід, критий павільйоном. Також павільйонами накриваті виходи з переходів. Для людей з обмеженими фізичними можливостями передбачені пандуси та ліфти, до переходу через Голосіївський проспект можна потрапити з рівня землі через портали.

В інтер'єрі станції застосовані довговічні опоряджувальні матеріали: стіни вестибюлів та розподільчих залів облицьовані білим мармуром, колійні стіни — світло-сірим гранітом Akam-Pink білого мармуру та зеленої смальти з цоколем із чорного габро, круглі колони платформи виконані з мілкою нарізкою зеленого мармуру "під смальту", колони вестибюля — з білої смальти. Підлога платформної дільниці та вестибюля виконана з шліфованих плит світло-сірого граніту Akam-Pink, край платформи — з термообробленого граніту, шутц-лінія — з вохристої керамічної плитки з об'ємною фактурою, що дозволяє відчути її людям з вадами зору. Огородження сходів на платформу — з труб та листів з іржостійкого металу.

Стеля платформної ділянки в бокових залах — з білої алюмінієвої рейки "Люксалон", з світловою лінією по краю платформи, в центральному залі алюмінієві решітки з секцією 600 х 600 мм, що межуються з світильниками та дзеркальними вставками таких саме розмірів.

Біля сходів у вестибюль розміщені ліфти для людей з обмеженими фізичними можливостями, шахти ліфтів — з тонованого скла та алюмінію.

Зовнішнє опорядження станції: виходи з пішохідних переходів облицьовані червоним гранітом Межерічського родовища, накриті павільйонами — сталевими каркасами, фарбованими емалями типу "Металік" світло-сірого кольору, критими зверху структурованим полікарбонатом кольору старої бронзи, з боків — склом "триплекс". На самих входах встановлюються двері типу "Метро". Стіни переходів облицьовані плиткою типу "Грес", підлога — з граніту та ФЕМів червоного кольору.

Переходи мають пандуси та обладнані ліфтами для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Доступність станції: станція "Голосіївська" пристосована для пересування осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, зокрема обладнана 3 ліфтами.

 

Станція доступна для користування пасажирами на колісних кріслах.           

 Для надання допомоги під час переміщення пасажирів маломобільної групи населення різних категорій у Київському метрополітені діє відповідна інструкція. Спеціально проінструктований персонал надає зазначену допомогу, у тому числі особам, які слідують на колісних кріслах.

 Допомога надається: на шляху прямування між контрольним пропускним пунктом та платформою, як на ескалаторах так і на сходах за окремими порядками (які потребують участі від двох до чотирьох осіб спеціально проінструктованого персоналу); при посадці до вагона; при переході таких пасажирів на пересадочних станціях; від платформи до виходу з підземного переходу станції на вулицю.

 Для безпечного та комфортного пересування метрополітеном пасажиру маломобільної групи можуть замовити супровід по території Київського метрополітену. Для цього необхідно подзвонити за номером (044) 238-55-11, але не пізніше ніж за годину до запланованого переміщення та повідомити дату, час і маршрут прямування у метрополітені для організації супроводу.

 Також можна звернутись до чергового персоналу станції (касира, контролера або чергового по станції) та повідомити свій маршрут прямування до станції призначення. При плануванні подорожі необхідно, крім часу самого слідування в поїзді, передбачити додатковий час на організацію допомоги (орієнтовно 15 додаткових хвилин) для підйому/спуску ескалатором чи сходами на кожну із станцій (посадки, пересадки та призначення).

 

 

Фотографії:

Станція "Голосіївська"Станція "Голосіївська"Станція "Голосіївська"Станція "Голосіївська"Станція "Голосіївська"

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»