Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

Технічні умови до об’єктів комерційного призначення

Комунальне підприємство «Київський метрополітен», в межах компетенції, повідомляє, що при вирішенні питання щодо передачі в оренду майна територіальної громади міста Києва, яке закріплене за підприємством на праві господарського відання та наступного опрацювання питання щодо укладання договору оренди, необхідно передбачити виконання переможцем конкурсу наступних вимог:

  1. Розміщення на об’єкті оренди (підземні та наземні вестибюлі), поза межами евакуаційного проходу, об’єктів (обладнання), визначених пп. 8.19 та 8.23 ДБН В.2.3-7-2010 «Споруди транспорту. Метрополітени» та вимог пожежної безпеки.
  2. Додержання замовником (орендарем) Основних технічних вимог на проектування і розміщення об’єктів торговельного та соціально-побутового призначення на території КП «Київський метрополітен», наведених в додатку.
  3. Розроблення та погодження згідно з вимогами у встановленому чинним законодавством порядку проектної документації на реконструкцію приміщень для організації торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.
  4. Проектну документацію розробити з урахуванням вимог ДБН В.2.3-7-2010 «Споруди транспорту. Метрополітени», ДБН В.1.1-7-2002* «Захист від пожежі. Пожежна безпека об’єктів будівництва», НАПБ В.01.039-2012/510 «Правила пожежної безпеки в метрополітенах», ДБН В.2.5-56-2014 «Системи протипожежного захисту», НАПБ Б.01.012-2007 «Правила з вогнезахисту», ПУЕ:2014 «Правила улаштування електроустановок», ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та інших чинних нормативних актів відповідно до Порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.05.2011 №45 (зі змінами).
  5. До розроблення проектної документації залучити проектну організацію, яка має відповідні дозвільні документи (ліцензію) та право виконання даних робіт в умовах діючого метрополітену.
  6. Виконання монтажних робіт відповідною організацією та технічним наглядом працівників метрополітену, а також підписання відповідних документів щодо введення в експлуатацію.
  7. Уточнення Основних технічних вимог на проектування і розміщення об’єктів торговельного та соціально-побутового призначення на території КП «Київський метрополітен» у відповідності з об’єктом оренди, розміщуваного обладнання тощо.

Основні технічні умови на проектування і розміщення об’єктів комерційного, торгівельного та соціально-побутового призначення на території КП «Київський метрополітен»

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»