Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

Структурні підрозділи

Упродовж 56 років Київський метрополітен щоранку гостинно відчиняє свої двері для киян та гостей міста. Стільки ж років зелена літера «М» є невід’ємним атрибутом столиці України і означає для перехожих вхід у підземне місто – велике та неповторне. До речі, розбудова метрополітену не порушує історичної архітектурної цілісності міста, не перешкоджає руху міського наземного транспорту та пішоходів.

У загальному розумінні, Київський метрополітен – міська підземна і наземна транспортна магістраль, призначена для масових швидкісних перевезень пасажирів, що вирізняється великою пропускною спроможністю, безпечним та регулярним рухом поїздів.

Однак, метрополітен – не лише позавулична транспортна артерія міста, це велике багатогалузеве підприємство, вся діяльність якого направлена на забезпечення безпечних перевезень пасажирів. Наразі 17 служб безпосередньо виконують основні функції метрополітену, зокрема, надають послуги з перевезення пасажирів; виконують роботи з реконструкції, модернізації, капітального та поточного ремонтів, технічного обслуговування та іншого поліпшення основних засобів підприємства тощо.

Основні служби, що забезпечують цілодобову життєдіяльність Київського метрополітену:

 

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»