Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

КП «Київський метрополітен» надає платні послуги щодо проведення кіно-, відеозйомок, презентацій тощо на території підприємства

Для отримання дозволу на проведення зйомок, презентацій тощо на території Київського метрополітену необхідно за 14 днів до дати проведення заходу направити лист-заявку на ім’я начальника КП «Київський метрополітен» Брагінського Віктора Володимировича на адресу 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 35. У листі необхідно зазначити:

  • назву організації, що здійснює зйомки або проводить презентацію;
  • мету проведення зйомок (для якого фільму, передачі, журналу, газети, заходу тощо) або презентації;
  • дату, час та місце проведення заходу;
  • потужність знімальної та гучномовної апаратури, освітлювальних приладів, що планується підключати до мережі метрополітену (за необхідності);
  • відповідального за проведення заходу від організації, що виконує зйомки або проводить презентацію із зазначенням його посади та контактних телефонів.

Вартість послуг за проведення зйомок, презентацій тощо на території метрополітену є договірною. Розмір плати встановлюється відповідно до калькуляції витрат (подача потягу до місця проведення зйомки, вартість електроенергії, робота ескалаторів, задіяння інших технічних засобів, витрати на супровід та технічний нагляд працівниками метрополітену тощо).

Зйомки, як правило, здійснюються в нічний час після закінчення руху поїздів з дотриманням встановлених вимог пожежної безпеки. В окремих випадках проведення зйомок дозволяється в інший час при безумовному забезпеченні безпеки руху поїздів, безпечного переміщення пасажирів, культури їхнього обслуговування, а також, коли проведення зйомок не створює загрози життю та здоров’ю пасажирів, працівників підприємства та учасників зйомок.

Відповідальним за координацію, організацію та надання необхідної інформації для проведення зйомок (окрім інформаційних сюжетів) є структурний підрозділ «Служба руху» КП «Київський метрополітен».

Контактний телефон 238-43-22.

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»