Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

Гідропарк

Відкрита 5 листопада 1965 року у складі 3 пускової черги.
Пасажиропотік: 3,7 тис.
Конструкція: наземна острівного типу.

Вихід у місто через два наземні вестибюлі: до зону відпочинку та до Броварського проспекту. Вестибюль у напрямку станції "Лівобережна" працює лише у літню пору року.

Архітектура

Архітектори: І. Масленков, В. Богдановський.
Станція споруджена по типовому проекту із збірних залізобетонних елементів. Оскільки вона знаходиться у парковій зоні, тут немає необхідності у складному оздобленні, тому рішення – функціональне та просте. Платформа з темного граніту розділяється низкою колон по центру, а з двох сторін розміщено вестибюлі – один з яких виконано у вигляді переходу під коліями метро, а інший – як окрема будівля із дахом, складеним із скляних тетраедрів. Крім того, на станції є допоміжна платформа, що раніше використовувалася для висадки пасажирів, а зараз є резервом на випадок аварій.

Простота архітектурних форм, колірне і конструктивне рішення станції – все це допомагає сприйняттю її як архітектури паркової споруди. Гідропарк є улюбленим місцем відпочинку киян. Адже всього за кілька хвилин можна дістатися від центру міста до пологих піщаних берегів Дніпра та його заток.

Фотографії

Гідропарк. Панорама.Гідропарк. Вестибюль.Станція "Гідропарк"

Your rating: None Average: 3.6 (47 votes)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»