Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

Станція "Виставковий центр" готується прийняти пасажирів. ФОТОРЕПОРТАЖ

22 грудня 2011 року голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відвідав новозбудовану станцію метрополітену "Виставковий центр" з метою перевірки стану її готовності перед відкриттям. Як відомо, напередодні Нового року станція відчинить свої двері для пасажирів.

Про стан готовності станції очільнику київської влади доповідали голова правління ПАТ "Київметробуд" Володимир Петренко та начальник КП "Київський метрополітен" Володимир Федоренко. Під час огляду станційного комплексу було відмічено, що основні роботи з введення в експлуатацію нової дільниці виконано, більшість систем змонтовано і налагоджено.

Коментуючи стан готовності пускового об’єкту, начальник метрополітену Володимир Федоренко зазначив: "Станція дуже складна, тому що мало часу було на її проектування та будівництво. Історія метробудування Київського метрополітену не знає випадків, коли всього за один рік було споруджено дільницю. У січні цього року почали проектувати й будувати, а в грудні вже здаємо станцію.

На 24 грудня ми запланували проїзд пробного потягу. Це технологічна операція, яку  потрібно обов’язково провести перед тим, як розпочинати обкатку дільниці перед перевезеннями пасажирів. Необхідно перевірити спеціальними пристроями колії, контактну мережу, все енергоживлення, габарити. Пропустимо поїзд та розпочнемо обкатку. Тобто, у нас все іде по плану, згідно з запланованими термінами і немає сумнівів у тому, що ця станція буде слугувати пасажирам метрополітену довгі роки.

Особливо хочу наголосити на тому, що спорудження станції у стислі терміни стало можливим завдяки тому, що проектанти, будівельники та метрополітен згортувалися, знайшли багато рішень, які дозволили прискорити будівництво та зменшити його вартість, а також тому, що Кабінет міністрів, Київська міська державна адміністрація приділяли багато уваги та допомагали нам на всіх стадіях".

Average: 5 (23 votes)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»