Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

У Київському метрополітені запрацювала 52-а станція – «Теремки». ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, в день відзначення 53-ї річниці пуску першої дільниці Київського метрополітену, підземка поповнилася станцією «Теремки» Куренівсько-Червоноармійської лінії.

У церемонії відкриття 52-ї станції метро взяв участь Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ.  Глава держави привітав киян з цією подією та пообіцяв і надалі розвивати мережу метрополітену. «Киянам, жителям цього міста я бажаю, щоб вони завжди з задоволенням їздили на метро і вважали його найкращим транспортом у Києві», - сказав Віктор ЯНУКОВИЧ.

Під час урочистостей начальник ПАТ «Київметробуд» Володимир ПЕТРЕНКО традиційно передав символічний ключ від нової станції начальнику КП «Київський метрополітен» Володимиру ФЕДОРЕНКУ.

Начальник Київського метрополітену Володимир ФЕДОРЕНКО висловив подяку працівникам Київметробуду та метрополітену: «Я вдячний колективу метрополітену, який на завершальному етапі потужно підключився до процесу приймання в експлуатацію цього складного комплексу. З пуском цієї станції Куренівсько-Червоноармійська лінія запрацює у повноцінному режимі. Тому що попередні станції були збудовані як тимчасово кінцеві та не мали тієї інфраструктури, яка необхідна для нормального руху поїздів. Пасажири відчують усі переваги відкриття нової дільниці вже зараз, коли цією станцією поїдуть перші поїзди».

Після церемонії відкриття станція «Теремки» гостинно прийняла перших пасажирів, поїзди закурсували нею згідно графіка. 

Відсьогодні станція «Теремки» працюватиме щоденно з 5 год. 48 хв. до 00 год. 00 хв.

Станція «Теремки» продовжила Куренівсько-Червоноармійську лінію до Одеської площі майже на 1,5 км. Розташована вона вздовж проспекту Академіка Глушкова, за естакадою та з’їздами з Кільцевої дороги.

Для оздоблення станційного комплексу використані різноманітні оздоблювальні матеріали переважно національних товаровиробників – граніт, мармур, керамічна плитка та інші.

Для пасажирів із особливими потребами встановлено 4 спеціальних ліфти, звукові інформатори напрямків руху, рельєфні обмежувачі на платформі станції, а на перших і останніх східцях нанесено попереджувальні лінії яскравого жовтого кольору.

Average: 4.9 (102 votes)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»