Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

Про роботу Київського метрополітену 18 листопада 2014 року

18 листопада 2014 року на всіх лініях Київського метрополітену буде передбачено додаткові резервні состави, які видаватимуться в разі збільшення пасажиропотоку.

Ці заходи пов’язані з проведенням на НСК «Олімпійський» товариського футбольного матчу між збірними командами України й Литви та запроваджені на підставі «Порядку організації роботи міського пасажирського транспорту під час проведення футбольного матчу між збірними командами України та Литви 18.11.2014», затвердженого директором Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Якщо після закінчення футбольного матчу пасажиропотік перевищуватиме перевізну спроможність, імовірне введення обмежень на вхід пасажирів до станцій «Олімпійська», «Площа Льва Толстого» та «Палац спорту».

Наголошуємо, що вищезазначені заходи спрямовані на організацію безпечного перевезення пасажирів та високої культури їхнього обслуговування.

КП «Київський метрополітен» закликає пасажирів під час проїзду в підземці дотримуватись громадського порядку і Правил користування метрополітеном.

Average: 5 (20 votes)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»