Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

До кінця 2015 у метро буде якісний мобільний зв’язок

На початку наступного року пасажири метрополітену зможуть вільно користуватися мобільними телефонами на усіх центральних станціях та перегонах між ними. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов під час випробування якості зв’язку в столичній підземці.

«Перший етап інвестпроекту вже завершено – якісний мобільний зв’язок існує на станціях «Політехнічний інститут» та «Вокзальна», а також на перегоні між ними. До кінця першого кварталу 2015 року планується завершити другий етап, який передбачає появу зв’язку ще на дев’яти станціях: «Театральна», «Хрещатик», «Арсенальна», «Дніпро», «Університет», «Майдан Незалежності», «Площа Льва Толстого», «Золоті Ворота» та «Палац спорту», – сказав він.

В свою чергу начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський додав, що загалом проект буде впроваджуватися у 7 етапів. Наразі виконано один з найважливіших – збудовано центр управління та комутаційну станцію. Це дозволить повністю завершити роботи у наступному році. «На сьогодні якісний мобільний зв’язок – це життєва необхідність і, враховуючи сучасні технології, не повинно бути різниці, де знаходиться людина. Слова: «Передзвоню! Я в метро!» мають відійти в минуле», - вважає керівник підприємства.

За інформацією представника інвестора директора компанії «Е С У» Іллі Солодовського вартість проекту на момент конкурсу у 2012 році складала 70 мільйонів гривень. Однак, враховуючи сьогоднішні реалії, може сягнути і 100 мільйонів гривень.

Average: 3.9 (19 votes)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»