Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

У новорічну ніч для киян працюватиме 600 метрополітенівців

Київський метрополітен готується забезпечити належну роботу для пасажирів на Новий рік. Як уже повідомлялося, скористатися підземним транспортом кияни та гості столиці зможуть до 3.30 ночі.

«За останню добу минулого року ми перевезли 1 мільйон 67 тисяч пасажирів, а першого січня метрополітеном скористалося 489 тисяч пасажирів. Очікуємо, що цього року показники будуть майже на тому ж рівні», - повідомив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

За його словами напередодні свят середній пасажиропотік щодня становить 1 мільйон 500 тисяч киян, кожен четвертий з них – представник пільгових категорій. «До прикладу, 29 грудня ми перевезли 1 мільйон 636 тисяч 948 пасажирів, 384 тисячі 362 людини для проходу скористалися посвідченнями на пільгу або Карткою киянина», - навів статистику керівник підприємства.

Варто додати, що у святкову ніч для пасажирів працюватиме майже 600 метрополітенівців, зокрема машиністи, касири, чергові на станціях та диспетчери. Заходи безпеки будуть посилені. У разі необхідності на лінії подадуть додаткові поїзди.

Average: 3.8 (24 votes)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»