Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

У метрополітені обговорили розвиток програми доступності

У столичному метрополітені відбулася зустріч щодо порядку перевезення пасажирів маломобільних груп населення. Участь в обговоренні взяли представники Національної асамблеї людей з інвалідністю, профільних громадських організацій, Департаменту транспортної інфраструктури та ЗМІ.

Одним з основних пунктів дискурсу були питання тактовності працівників підземки під час надання супроводу. Метрополітен висловив готовність працювати у цьому напрямку з громадськими ініціативами.

Тренінги для співробітників розпочнуться вже з 11 вересня. Проводити їх на волонтерських засадах зголосилися представники ініціатив «Група активної реабілітації» та «Inclusive friendly».

Піднімалися також і стратегічні питання облаштування інфраструктури. Доступність громадського транспорту – один з пріоритетних напрямків для міської влади. Наразі у метрополітені пристосованими є лише 12 станцій. Разом з Національною асамблеєю людей з інвалідністю проведено аудит усіх станцій. Уже готуються рішення ще для 13-ти.

Зокрема, розробляється документація реконструкції станції «Святошин» з обладнанням її ліфтами. Метрополітен наголосив на важливості підтримки для вирішення бюрократичних моментів.

Представники громадських організацій висловили готовність до співпраці та поступового впровадження європейських норм доступності у столичному транспорті.

Average: 1.5 (39 votes)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»