Наша горячая линия ― (044)537-55-05
Или оставьте обращение.

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 3,9 мільйона пасажирів, із яких 988 тисяч – пільговики.

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 3,9 мільйона пасажирів, із яких 988 тисяч – пільговики. 

За цей час, із 20 до 27 березня, було проведено необхідні планові ремонтні роботи: замінено 27 шпал, 41 брус, 45 шт.  підкладки типу «метро» та 175 м рейок. На станціях «Дружби народів» та «Шулявська»  тривають почергові капітальні ремонти ескалаторів. 

Також зазначимо, що на станції «Площа Льва Толстого»  проходять роботи із заміни турнікетів, які триватимуть до 7 квітня. Для пасажирів станція працює у звичному режимі, оскільки заміна обладнання відбувається у нічний час. 

Інтервали руху поїздів наразі залишаються без змін: у пікові години 4-5 хвилини, у міжпік – 8-10 хвилин. Через скорочення тривалості комендантської години роботу Київського метрополітену подовжено на 1 годину.

Звертаємо увагу, що станції підземки зачиняються на вхід у різний час із урахуванням проходження останніх поїздів на лініях. Актуальна та детальна інформація про графік роботи метрополітену за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

Нагадуємо, що з 25 березня на станції «Оболонь» запрацював вестибюль № 2 – у напрямку станції «Почайна», відповідно вестибюль № 1 у напрямку станції «Мінська» зачинено. Пасажирів просять врахувати зміни в режимі роботи станції при плануванні поїздок. 

Під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово.

Прохід на станцію в комендантську годину (із 00:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково необхідно мати документ – посвідчення особи;

  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;

  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

 

Average: 5 (2 votes)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»