Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

База відпочинку "Метро" приймає відпочиваючих

Служба соціального забезпечення Київського метрополітену реалізовує путівки на базу відпочинку "Метро" в с. Літки Броварського району Київської області.

Корпус бази відпочинку "Метро"Місцезнаходження бази відпочинку - мальовничий край на березі річки Десна у селі Літки Броварського району. Також ми організовуємо на базі відпочинок вихідного дня, проведення конференцій, семінарів, нарад та надаємо приміщення для відзначення святкових подій (за потреби забезпечуємо поселення в комфортабельних номерах). Учасники заходів забезпечуються харчуванням та проживанням у комфортних умовах, а також організованим автобусним перевезенням від станції метро "Лісова" до бази відпочинку "Метро" і у зворотньому напрямку.

 

Як отримати путівку

 

1. Відповідальні особи за надання путівок:

1.1. Заступник начальника служби соціального забезпечення

Пецух Сергій Геннадійович, тел. 044-238-59-48;

м.Київ, вул.Червоноткацька,1а, кімн. 96-а, з 8-00 до 17-00

1.2. Начальник бази відпочинку «Метро»

Шульга Микола Васильович тел.067-385-00-01;

Броварський район с.Літки, вул.Чоповського, 46, база відпочинку «Метро».

Додатково детальну інформацію можливо отримати за адресою:

м.Київ, вул.Тороповського, 40а, спорткомплекс, з 11-00 до 20-00.

 

2. Для придбання путівок необхідно надати:

2.1. Паспорт чи інший документ, що засвідчує особу;

2.2. Для працівників КП «Київський метрополітен» службове посвідчення;

2.3. Для дітей свідоцтво про народження;

2.4. Для пільговиків документи, які надають право на пільги;

2.5. Заяву на ім’я начальника служби соціального забезпечення за зразком, додається.

 

3. Оплата за путівку здійснюється:

3.1. Шляхом утримання вартості путівки та туристичного збору із заробітної плати за заявою працівника.

3.2. Готівкою через Центральну касу метрополітену на підставі рахунку –фактури та квитанції.

3.3. Безготівковим способом через банківські установи або банківською карткою через POS-термінали, встановлені на підприємстві (їдальні, буфет АДМ, спорткомплекс) на підставі рахунку – фактури та квитанції. 

Рахунок – фактуру на оплату вартості путівки та квитанцію на оплату туристичного збору отримують на підставі заяви (завізованої Пецухом С.Г. або Шульгою М.В.) у відділі обліку витрат соціальної інфраструктури (кімната №101 СП СЗ) або у адміністратора бази відпочинку (на базі).

4. Туристичний збір

Відповідно до п. 5.4 та Додатку 5 до рішення Літківської сільської ради  №1860 – 44 – VII від 10.07.2020 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Літківської сільської ради на 2021 рік» КП «Київський метрополітен» є податковим агентом зі справляння туристичного збору на території Літківської сільської ради та з 01 січня 2021 року має сплачувати туристичний збір.  

Примітка:

П.п. 268.2.2. Податкового кодексу України платниками збору не можуть бути особи, які:

а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму,у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір;

б) особи визначені підпунктом "в" підпункту 14.1.213 пункту 14.1  статті 14 цього Кодексу, які прибули у відрядження або тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом "б" підпункту 268.5.1 пункту 268.5 цієї статті, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та особи, що супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю (не більше одного супроводжуючого);

г) ветерани війни;

ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я;

е) діти віком до 18 років;

є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади;

ж) члени сім'ї фізичної особи першого та/або другого ступеня споріднення, визначені відповідно до підпункту 14.1.263 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу, які тимчасово розміщуються такою фізичною особою у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом "б" підпункту 268.5.1 пункту 268.5 цієї статті, що належать їй на праві власності або на праві користування за договором найму.

Бажаємо гарного відпочинку!

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»