Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Червоний хутір

Відкрита: 23 травня 2008 року.
Пасажиропотік: 3,5 тис.
Конструкція: берегового типу колонна мілкого закладення.

Вихід у місто: через два підземних вестибюлі на вулицю Бориспільську до електродепо "Харківське" та парку Партизанської слави.

Архітектура

Архітектор: Т. Целіковська.

Конструкція станції зумовлена її близкістю до депо "Харківське" та необхідністю у майбутньому розділювати пасажиропотоки.
Зал станції має прямокутну форму і збільшену висоту. По центру між коліями проходить ряд колон та технічна платформа для маневрових машиністів. Станція має платформи різної ширини, на платформі у напрямку до центру – ряд колон. Станція має два касових вестибюлі, сполучених із виходами. Касові зали мають широкі панорамні вікна, які дозволяють оглядати весь пасажирський зал станції.

На станції застосовано ряд рішень для людей з фізичними вадами. Запобіжна лінія на краю платформи виконана з жовтої керамічної рельєфної плитки, що дозволяє краще орієнтуватися людям з вадами зору. Крім того, на станції встановлені ліфти-підйомники.

Один із вестибюлів станції тимчасово закритий через незначні пасажиропотоки.

Доступність станції: станція "Червоний Хутір" пристосована для пересування осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, зокрема обладнана 9 ліфтами.

Станція доступна для користування пасажирами на колісних кріслах.           
 
Для надання допомоги під час переміщення пасажирів маломобільної групи населення різних категорій у Київському метрополітені діє відповідна інструкція. Спеціально проінструктований персонал надає зазначену допомогу, у тому числі особам, які слідують на колісних кріслах.
 
Допомога надається: на шляху прямування між контрольним пропускним пунктом та платформою, як на ескалаторах так і на сходах за окремими порядками (які потребують участі від двох до чотирьох осіб спеціально проінструктованого персоналу); при посадці до вагона; при переході таких пасажирів на пересадочних станціях; від платформи до виходу з підземного переходу станції на вулицю.
 
Для безпечного та комфортного пересування метрополітеном пасажиру маломобільної групи можуть замовити супровід по території Київського метрополітену. Для цього необхідно подзвонити за номером (044) 238-55-11, але не пізніше ніж за годину до запланованого переміщення та повідомити дату, час і маршрут прямування у метрополітені для організації супроводу.
 
Також можна звернутись до чергового персоналу станції (касира, контролера або чергового по станції) та повідомити свій маршрут прямування до станції призначення. При плануванні подорожі необхідно, крім часу самого слідування в поїзді, передбачити додатковий час на організацію допомоги (орієнтовно 15 додаткових хвилин) для підйому/спуску ескалатором чи сходами на кожну із станцій (посадки, пересадки та призначення).
 
Для пересування Київським метрополітеном найоптимальнішим варіантом організації супроводу на ескалаторі чи на сходах, посадці/виході з вагона є крісло колісне активного типу, кімнатне, загальною шириною не більше 70 см, що обладнане ручками супроводу та гальмами. 

Фотографії

Червоний хутір у день відкриттяСтанція "Червоний хутір". Загальний план.

Ваша оцінка: Ні Середня оцінка: 3.4 (86 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»