Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Пільгові категорії пасажирів

 

                    Інформація для пасажирів пільгових категорій

  

Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.10.2018 № 1934 «Про введення в дослідну експлуатацію автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності» дослідна експлуатація автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності закінчується 30.06.2020.

З 01.07.2020 вводиться в промислову експлуатацію автоматизована система обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності.

Законодавством України  встановлено, що в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, перевезення категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд, усіма видами міського пасажирського транспорту здійснюється на підставі електронного квитка.

В місті Києві перевезення категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд, усіма видами міського пасажирського транспорту здійснюється на підставі електронного квитка - багатофункціональної електронної картки «Муніципальна картка «Картка киянина», яка видається безоплатно.

Пільгова категорія громадян яка проживає в м. Києві або працює в м. Києві, можуть отримати безоплатний електронний квиток - багатофункціональна електронна картка «Муніципальна картка «Картка киянина» відповідно до чинного законодавства.

За додатковою інформацією можна звернутися до Державного органу
з питань соціальної політики

 


Шановні пасажири!

 

Проїзд із 1 липня 2020 року в муніципальному транспорті Києва здійснюватиметься виключно за наявності електронного квитка.

 

Якщо у Вас є право на пільговий проїзд, однак відсутня «Картка киянина», то після
1 липня 2020 року Вам необхідно оформити електронний документ, який дає право на  пільговий проїзд, або придбати електронний квиток у місцях його реалізації.

 

Гаряча лінія оператора КП «ГІОЦ» 044 366 55 55


 

0001.jpg

0002.jpg

0003.jpg

0004.jpg

0005.jpg

0006.jpg

0007.jpg

Примітка:

Законодавством України  встановлено, що в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, перевезення категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд, усіма видами міського пасажирського транспорту здійснюється на підставі електронного квитка.

 

 

 

До уваги органів місцевого самоврядування!

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів