Пт, 05/11/2021 - 12:09
Шановні колеги!
За багаторічну сумлінну та якісну працю, з нагоди 61 річниці пуску першої дільниці Київського метрополітену на дошку пошани КП «Київський метрополітен» занесено:
Авсеньєва-Онищенко Валентина Іванівна
старший комірник дистанції з ремонту електрообладнання служби електропостачання
Бригінець Микола Борисович
диспетчер ескалаторної служби диспетчерської дільниці ескалаторної служби
Буріма Людмила Петрівна
інспектор з організаційних питань відділу документального забезпечення та контролю виконання доручень організаційно-розпорядчого управління
Васильєва Ольга Володимирівна
інженер І категорії служби руху
Горнович Валентина Іванівна
тунельний робітник дистанції тунельних споруд №2 служби колії, тунельних споруд і будівель
Грищук Олексій Володимирович
старший майстер відділення моторно-рейкового транспорту електродепо «Дарниця»
Івах Тетяна Григорівна
начальник дистанції збору та обліку виручки №3комерційної служби
Кисіль Наталія Вікторівна
начальник відділу контролю за збором доходів від перевезень пасажирів управління внутрішнього контролю
Комісаренко Алла Сергіївна
касир станції метрополітену дистанції збору та обліку виручки №1 комерційної служби
Леоненко Світлана Валентинівна
чергова станційного поста телекерування дистанції руху №2 служби руху
Маруда Віталій Іванович
старший майстер електромеханічної дистанції №2 електромеханічної служби
Матвієнко Анатолій Анастасійович
електромеханік з ремонту та обслуговування пристроїв пасажирської автоматики дистанції пасажирської автоматики служби інформаційних технологій та зв’язку
Процюк Валерій Валерійович
електрогазозварник інструментальної та з виготовлення нестандартного устаткування дільниці вагоноремонтного заводу
Родіна Сергій Анатолійович
заступник начальника дистанції сигналізації служби сигналізації
Ротарь Віра Миколаївна
інженер І категорії служби воєнізованої охорони
Сенченко Олег Віталійович
слюсар з ремонту рухомого складу відділення з технічного обслуговування та ремонту електродепо «Харківське»
Сердюк Наталія Олексіївна
адміністратор черговий спорткорпусу служби соціального забезпечення
Фурманюк Юрій Юзефович
оператор дефектоскопного візка колієвимірювально-дефектоскопної станції служби колії, тунельних споруд і будівель
Хрипко Петро Миколайович
слюсар-ремонтник відділення з ремонту, утримання устаткування, будівель та виготовлення запасних частин електродепо «Оболонь»
Ярко Світлана Костянтинівна
провідний економіст з матеріально-технічного забезпечення відділу матеріалів служби матеріально-технічного постачання