Є що нам сказати?
Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або напишіть начальнику метрополітену.

Деміївська

Відкрита: 15 грудня 2010 року.
Пасажиропотік: 20,6 тис.
Конструкція: мілкого закладання колонного типу.

Вихід у місто: проспект 40 - річчя Жовтня, Червонозоряний проспект, проспект Науки, центральний автовокзал, Національна бібліотека України ім. В.І. Вернадського.

Архітектура

Архітектори: В. Гневишев, Т. Целіковська, О. Нашивочніков, Є. Плащенко за участю О.Панченка.

Станція розташована на Голосіївському проспекті. Знаходиться на крутому рельєфі, через що має нестандартне розміщення вестибюлю, до якого пасажир попадає 4 стрічками ескалаторів з центру посадкової платформи. «Деміївська»  має один вестибюль.

В інтер'єрі станції застосовані довговічні опоряджувальні матеріали: стіни вестибюля та розподільчого залу облицьовані бежевим та рудим мармуром, колійні стіни - бежевим мармуром та синьою смальтою з цоколем із чорного габро, колони платформи - з лекального граніту коричневого кольору. Підлога платформної дільниці та вестибюлів виконана з шліфованих плит гранітів Покостівського (сірого) та Akam Green А (зеленого), край платформи — сірого термообробленого граніту, шутц - лінія — з вохристої керамічної плитки з об'ємною фактурою, що дозволяє відчути її людям з вадами зору. Огородження сходів евакуаційного виходу на платформу виконано з труб та листів з іржостійкого металу. Стеля платформної ділянки виконана з алюмінієвої рейки "Люксалон", зі світловою лінією по краю платформи та підсвітленням стіни. Біля сходів у вестибюлі станції розміщені ліфти для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Так як станція має один вестибюль, то з протилежного від вестибюлю боку передбачено евакуаційний вихід, що веде безпосередньо на поверхню через критий павільйон. Для людей з обмеженими фізичними можливостями передбачені пандуси та ліфти.

Зовнішнє опорядження станції: виходи з пішохідних переходів  облицьовані червоним гранітом Межерічського родовища, накриті павільйонами - сталевими каркасами, фарбованими емалями типу "Металік" світло-сірого кольору, критими зверху структурованим полікарбонатом кольору старої бронзи, з боків - склом "триплекс". На самих входах встановлюється двері типу "Метро". Стіни переходів облицьовані бежевою плиткою типу "Грес", підлога - з ФЕМів червоного кольору.

Переходи обладнані підйомниками для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Фотографії

Станція "Деміївська"Станція "Деміївська"Станція "Деміївська"Станція "Деміївська"Станція "Деміївська"

mastercard

Картка киянина

Довіряй ЗСУ!

Допомога учасникам антитерористичної операції

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Головні правила безвізового режиму з ЄС