Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Дарниця

Відкрита 5 листопада 1965 року у складі 3 пускової черги.
Пасажиропотік: 31,4 тис.
Конструкція: наземна острівного типу.

Вихід у місто через наземний та підземний вестибюлі на Броварський проспект, вулиці Попудренка, Малишка, Будівельників, до готелю "Братислава", парку "Перемога", магазину "Дитячий світ", Дніпровської РДА.

Архітектура

Архітектори: І. Масленков, В. Богдановський.

Як і всі станції третьої черги, станція „Дарниця” споруджена із збірного залізобетону. Платформа станції візуально розділена на дві частини за допомогою колон. Архітектурний образ станції значно доповнило будівництво другого виходу (відкрито 27 листопада 2006 року), що являє собою надземний перехід над двома з трьох колій станції. Виконаний з бетонних елементів пластичної форми та доповнена алюмінієвими конструкціями, він складає значний об’єм, що зорово збільшується природним освітленням через скляні стіни. Вестибюль обладнано двома ескалаторами на підйом.
Крім того, це місце стало оглядовою площадкою та частим місцем для зустрічей у метро.
Якщо придивитися, можна побачити літери "М" на шляхопроводі поруч, що проходить над коліями у напрямку центру.

На станції складний колійний розвиток і три колії, дві з них  придназначені для прийому та відправлення електропоїздів з пасажирами, а одна - для прийому рухомого складу з депо "Дарниця" (ТЧ-1).

Доступність станції: другий вихід на станції "Дарниця" пристосований для пересування осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, зокрема обладнано спеціальним підйомником.

Станція доступна для користування пасажирами на колісних кріслах.           
 
Для надання допомоги під час переміщення пасажирів маломобільної групи населення різних категорій у Київському метрополітені діє відповідна інструкція. Спеціально проінструктований персонал надає зазначену допомогу, у тому числі особам, які слідують на колісних кріслах.
 
Допомога надається: на шляху прямування між контрольним пропускним пунктом та платформою, як на ескалаторах так і на сходах за окремими порядками (які потребують участі від двох до чотирьох осіб спеціально проінструктованого персоналу); при посадці до вагона; при переході таких пасажирів на пересадочних станціях; від платформи до виходу з підземного переходу станції на вулицю.
 
Для безпечного та комфортного пересування метрополітеном пасажиру маломобільної групи можуть замовити супровід по території Київського метрополітену. Для цього необхідно подзвонити за номером (044) 238-55-11, але не пізніше ніж за годину до запланованого переміщення та повідомити дату, час і маршрут прямування у метрополітені для організації супроводу.
 
Також можна звернутись до чергового персоналу станції (касира, контролера або чергового по станції) та повідомити свій маршрут прямування до станції призначення. При плануванні подорожі необхідно, крім часу самого слідування в поїзді, передбачити додатковий час на організацію допомоги (орієнтовно 15 додаткових хвилин) для підйому/спуску ескалатором чи сходами на кожну із станцій (посадки, пересадки та призначення).
 
 
Для пересування Київським метрополітеном найоптимальнішим варіантом організації супроводу на ескалаторі чи на сходах, посадці/виході з вагона є крісло колісне активного типу, кімнатне, загальною шириною не більше 70 см, що обладнане ручками супроводу та гальмами.  

Фотографії

Станція "Дарниця". Загальний план.Станція "Дарниця". Інтер'єр вестибюлю.Турнікети на вихід на ст. ДарницяСтанція "Дарниця"

Ваша оцінка: Ні Середня оцінка: 3.8 (48 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»