Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Метрополітен і світ

 

 

МІЖНАРОДНА СПІЛКА ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ (МСГТ)

Міжнародна Спілка Громадського Транспорту була заснована 125 років тому з метою забезпечення обміну інформацією та досвідом, прикладами найкращої практики всебічного сприяння розвитку громадського транспорту – місія ця такою залишається і сьогодні.
МСГТ є всесвітньою асоціацією, що об’єднує всіх учасників ринку послуг громадського транспорту на міському, локальному та регіональному рівнях. Сфера уваги МСГТ включає всі види громадського транспорту – метрополітен, наземний міський транспорт, "легку рейку", міські  та приміські залізниці, водний транспорт, а також колективний пасажирський транспорт у широкому сенсі.
Глобальна присутність Міжнародної Спілки Громадського Транспорту в світовому масштабі дає унікальне розуміння тенденцій громадського транспорту в  світі. Маючи свою штаб-квартиру в Брюсселі (Бельгія) і 10 регіональних представництв та офісів по всьому світу, МСГТ відчуває проблеми своїх членів, що дозволяє їй ефективно реагувати на їх запити, орієнтуючись на ключові теми, що мають значення та наслідки для транспорту.
Місія МСГТ:

 • міжнародна мережа спілкування професіоналів у сфері громадського транспорту;
 • точка отримання найновішої інформації з питань розвитку сектору громадського транспорту;
 • міжнародний форум для обміну досвідом та інформацією, «каталізатор» нових можливостей для бізнесу;
 • захист інтересів громадського транспорту.

МСГТ має у своєму складі більш ніж 3 500 членів майже з 90 країн світу, які представляють всіх учасників ринку надання послуг з перевезення пасажирів, а саме:

 • транспортні підприємства – оператори громадського транспорту;
 • постачальники та виробники рухомого складу, транспортного обладнання та послуг;
 • владні та регулюючі органи всіх рівнів;
 • видавничі, проектні, консалтингові організації;
 • навчальні транспортні заклади;
 • національні транспортні організації та спілки;
 • транспортна преса.

Структура МСГТ складається з секцій, комітетів, комісій та робочих груп. Київський метрополітен, який є членом Міжнародної Спілки Громадського Транспорту з 1998 року, разом з іншими метрополітенами країн СНД входить до секції метрополітенів, що діє як форум метрополітенів, мета якого – організація професійних дискусій з питань планування, фінансування, будівництва, експлуатації та адміністративного управління системами метро.
Об’єднуючи в своїх рядах професіоналів, Міжнародна Спілка Громадського Транспорту є ідеальною платформою для розвитку ділового партнерства та спільної діяльності. МСГТ допомагає колегам встановлювати потрібні зв’язки в довірчій атмосфері, сприяючи тим самим покращенню послуг з перевезень пасажирів, притоку інвестицій в транспортний сектор, прискорюючи його темпи  розвитку. МСГТ є також джерелом ідей та інформації з підвищення ефективності, зменшення витрат тощо.
МСГТ проводить всесвітні, регіональні та тематичні транспортні виставки, надаючи своїм членам унікальні можливості відкривати для себе передові рішення та останні розробки в конкретному сегменті ринку: як то продукція виробників рухомого складу, чи новітні  техніки та технології.
МСГТ видає журнал "Міжнародний громадський транспорт", що дає міжнародний прогноз відносно громадського транспорту, підкріплений повідомленнями від провідних професіоналів громадського транспорту з усього світу.
Міжнародна Спілка Громадського Транспорту діє як інформаційний центр для всіх видів транспорту та є експертом світового рівня з питань громадського транспорту і пов’язаних з ним проблем.
МСГТ проводить роботу з мобілізації політичної волі з використанням переконливих доказів, а також зі створення сприятливого клімату в даному секторі. Міжнародна Спілка Громадського Транспорту має вагомий голос і значний вплив, коли відстоює  інтереси громадського транспорту, підсилює діалоги своїх членів з зацікавленими сторонами та владними структурами, підтримує правозахисні виступи та дії. Тісні відносини МСГТ з такими міжнародними організаціями, як ООН та Всесвітній банк, міжнародними ЗМІ сприяють підсиленню правозахисних цілей в секторі громадського транспорту.
МСГТ має свій динамічний веб-сайта  www.uitp.org, що користується популярністю в світі і діє як шлюз, через який можна дістатися до накопиченої інформації про громадський транспорт та до всієї палітри діяльності  Міжнародної Спілки Громадського Транспорту.
 


 

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»