Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Гідропарк

Відкрита 5 листопада 1965 року у складі 3 пускової черги.
Пасажиропотік: 4,8 тис.
Конструкція: наземна острівного типу.

Вихід у місто через два наземні вестибюлі: до зону відпочинку та до Броварського проспекту. Вестибюль у напрямку станції "Лівобережна" працює лише у літню пору року.

Архітектура

Архітектори: І. Масленков, В. Богдановський.
Станція споруджена по типовому проекту із збірних залізобетонних елементів. Оскільки вона знаходиться у парковій зоні, тут немає необхідності у складному оздобленні, тому рішення – функціональне та просте. Платформа з темного граніту розділяється низкою колон по центру, а з двох сторін розміщено вестибюлі – один з яких виконано у вигляді переходу під коліями метро, а інший – як окрема будівля із дахом, складеним із скляних тетраедрів. Крім того, на станції є допоміжна платформа, що раніше використовувалася для висадки пасажирів, а зараз є резервом на випадок аварій.

Простота архітектурних форм, колірне і конструктивне рішення станції – все це допомагає сприйняттю її як архітектури паркової споруди. Гідропарк є улюбленим місцем відпочинку киян. Адже всього за кілька хвилин можна дістатися від центру міста до пологих піщаних берегів Дніпра та його заток.

Фотографії

Гідропарк. Панорама.Гідропарк. Вестибюль.Станція "Гідропарк"

Ваша оцінка: Ні Середня оцінка: 3.2 (18 голосів )

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів