Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Станція «Іподром» прийняла перший поїзд (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Київський метрополітен здійснив пропуск пробного поїзда у напрямку станції «Іподром». Для цього було створено спеціальний штаб, до якого увійшли провідні фахівці Київметробуду та Київського метрополітену.

«Попередньо нами були отримані результати готовності від усіх причетних підрозділів Київметробуду та Київського метрополітену. Ми  пропустили новою дільницею спеціальну габаритну раму в складі господарського поїзда для перевірки відповідності діючим нормам усіх габаритів, ретельно обстежили цілісність тунелів, стан колії та всіх видів обладнання – електропостачання, тягової мережі тощо. Були перевірені всі необхідні для пропуску види зв’язку: поїзний диспетчерський зв'язок, поїзний радіозв’язок та інші види зв'язку. Сантехнічне обладнання, водовідливні установки, вентиляція – перевірка цих систем також показала їхню готовність в межах діючих норм без впливу на пропуск пробного поїзда», - розповів заступник начальника штабу з пропуску пробного поїзда - головний ревізор з безпеки руху поїздів Олександр ЧИЧИКАЛО.

Черговий станційного поста телекерування контролює прибуття та відправлення електропоїздів, а також переміщення пасажирів. Порушень немає.

Черговий станційного поста телекерування контролює прибуття та відправлення електропоїздів, а також переміщення пасажирів. Порушень немає.

Микола ГРИГОРЕНКО, начальник служби сигналізації КП «Київський метрополітен» перед пропуском пробного поїзда перевірив  пристрої автоматики і телемеханіки, що забезпечують безпечний рух поїздів. Вони в нормі.

Микола ГРИГОРЕНКО, начальник служби сигналізації КП «Київський метрополітен» перед пропуском пробного поїзда перевірив  пристрої автоматики і телемеханіки, що забезпечують безпечний рух поїздів. Вони в нормі.

Пробний поїзд готовий відправлятися до станції «Іподром».

Пробний поїзд готовий відправлятися до станції «Іподром»

Пробний поїзд готовий відправлятися до станції «Іподром»

Коли штаб надав дозвіл на пропуск пробного поїзда, фахівці розпочали посадку.
 
Історичний момент – перший поїзд вирушає новим тунелем від станції «Виставковий центр» до станції «Іподром».

Перший состав їде не поспішаючи. Дозволена швидкість – до 10 км/год. Заступник начальника Київського метрополітену - головний ревізор з безпеки руху поїздів особисто контролює хід поїзда з кабіни машиніста.

Начальник КП «Київський метрополітен» Володимир Федоренко та голова правління ПАТ «Київметробуд» Володимир Петренко обговорюють готовність станції «Іподром» до відкриття.

Начальник КП «Київський метрополітен» та голова правління ПАТ «Київметробуд» обговорюють готовність станції «Іподром» до відкриття. 
У складі пробного поїзда особливий вагон – колієвимірювач.  Під час руху тут вимірюються основні параметри ходових рейок. Фахівці розшифровують отриману стрічку, роблять висновки про відповідність показників вимогам нормативної документації.

Пробний поїзд прибуває у пункт призначення - на станцію «Іподром». Спеціалісти задоволені результатом.  Жодних ускладнень не виникло.

Володимир ФЕДОРЕНКО, начальник КП «Київський метрополітен», підсумував проведену роботу:
«Ми пропустили пробний поїзд по одній і по другій коліях. Все пройшло нормально. Ми зафіксували, що технічний стан колій і конструкцій тунелей у задовільному стані, тож ця дільниця готова для руху поїздів. Далі розпочнуться обкаточні випробування. Нам необхідно пропустити більше сотні поїздів для того, щоб остаточно перевірити всі системи. Чекаємо відкриття»

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов став одним із пасажирів пробного поїзда.

 

Олександр Попов вислухав доповідь спеціалістів стосовно готовності станції «Іподром» до відкриття, перебігу будівництва станції «Теремки» та перспектив продовження інших ліній метро.

«Станція «Іподром» була збудована в стислі терміни, при цьому якість виконання робіт дуже висока. На мою думку, це одна з найкрасивіших станцій метро. Вже наступного тижня ми введемо її в експлуатацію і Куренівсько-Червоноармійська лінія стане довшою на кілометр», - сказав Олександр ПОПОВ,  голова Київської міської державної адміністрації.

Відсутність недоліків у русі пробного поїзда дала змогу фахівцям метрополітену одразу перейти до обкатки нової дільниці. Наступні поїзди поступово збільшуватимуть швидкість руху, до дня відкриття вони зможуть розганятися до 80 км/год.

 

 

 

 

Станція «Іподром» відчинить двері для пасажирів 25 жовтня.

Середня оцінка: 4.8 (47 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»