Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Київський метрополітен підготував подарунок пасажирам до Дня Києва

Спеціально до Дня столиці комунальне підприємство «Київський метрополітен» підготувало подарунок киянам та гостям міста – фотопоїзд. Побачити його пасажири зможуть на Святошинсько-Броварській лінії вже 23 травня 2013 року.

Інтер’єр фотопоїзда оформлений знімками на теми «Таємниці метрополітену» та «Метро ніколи не спить».

За авторським задумом, місце експозиції навмисне обрано таким чином, щоб буденний для пасажирів проїзд перетворився на цікаву та пізнавальну подорож метрополітенівським підземеллям.

Фотографії циклу «Таємниці метрополітену» проллють світло на небачені пасажирами конструкції перспективних станцій, маловідомі об’єкти, тунелі та спецтехніку, яка забезпечує роботу метрополітену.

Добірка знімків на тему «Метро ніколи не спить» продемонструє нічне життя підземки та доведе, що метрополітен – це не завмерла споруда з бетону й металу, а живий працьовитий механізм. Він не спочиває ось уже понад півстоліття, безперервно працюючи для комфорту та безпеки киян.

Аби пасажири могли завчасно спланувати проїзд у фотопоїзді, 23 травня на сайті Київського метрополітену з’явиться розклад його руху.

Презентація фотопоїзда відбудеться 23 травня о 12:30 в електродепо «Дарниця» (вул. Червоноткацька, 1а).

До участі в заході запрошуємо представників ЗМІ. Акредитація проводиться за телефонами (044) 238-54-68, (050) 351-98-92 (смс).

Середня оцінка: 4.6 (32 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»