Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Про роботу Київського метрополітену 28 жовтня 2014 року

28 жовтня 2014 року на всіх лініях Київського метрополітену буде передбачено додаткові резервні состави, які видаватимуться в разі збільшення пасажиропотоку.

Ці заходи пов’язані з проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між командами «Динамо» (Київ) й «Карпати» (Львів) та запроваджені на підставі «Порядку організації роботи міського пасажирського транспорту під час проведення футбольного матчу Кубку України з футболу 28.10.2014», затвердженого директором Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Якщо після закінчення футбольного матчу пасажиропотік перевищуватиме перевізну спроможність, імовірне введення обмежень на вхід пасажирів до станцій «Олімпійська», «Площа Льва Толстого» та «Палац спорту».

Наголошуємо, що вищезазначені заходи спрямовані на організацію безпечного перевезення пасажирів та високої культури їхнього обслуговування.

КП «Київський метрополітен» закликає пасажирів під час проїзду в підземці дотримуватись громадського порядку і Правил користування метрополітеном.

Середня оцінка: 1 (18 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»