Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Аби відновити 82 пасажирські вагони столичній підземці необхідно понад 25 млн. грн.

Із інвентарного парку служби рухомого складу тимчасово вилучено з експлуатації 82 пасажирських вагони (з 824 існуючих). Причина – у зношеності та відсутності запасних частин. Про це повідомив начальник Служби рухомого складу КП «Київський метрополітен» Віктор Атлас.

Він зауважив, що для відновлення цих вагонів вкрай необхідно замінити 139 рам візків та відремонтувати 111 колісних пар. Загальна сума на ці потреби складає понад 25 млн. грн.

«Стан рухомого складу сьогодні – одна із основних проблем столичного метрополітену. І це відчуває на собі кожен, хто користується послугами перевезення, а комфорт і безпека пасажирів завжди у пріоритеті для нас. На початку року за Кіотські гроші ми отримали 95 вагонів, проте це не вирішило глобально нашої проблеми. Питання фінансуванні запчастин для тих вагонів, які не списані, а виведені з експлуатації через брак деталей, залишається відкритим»,  – сказав Віктор Атлас.

Начальник Служби рухомого складу КП «Київський метрополітен» також наголосив, що тимчасово вилучені з експлуатації вагони замість того, щоб перевозити пасажирів, стоять у депо. А це відповідно призводить до збільшення інтервалів руху поїздів, що викликає незадоволення у пасажирів.

Середня оцінка: 3.9 (23 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»