Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Шановні пасажири будьте особливо уважними в святкові дні!

У зв’язку з тим, що останнім часом почастішали випадки позаштатних ситуацій у столичній підземці, звертаємося до пасажирів з проханням бути особливо уважними під час новорічних та різдвяних свят і дотримуватися правил користування метрополітеном.

Зокрема, не заходьте за обмежувальну лінію біля краю платформи до повної зупинки поїзда, а після його зупинки не заважайте вільному виходу пасажирів.

У вагоні поїзда, не притуляйтеся до дверей вагону та не заважайте вільному входу і виходу інших пасажирів, а також відчиненню та зачиненню дверей.

У разі виявлення задимлення або пожежі, а також ситуацій, які можуть вплинути на безпеку перевезень пасажирів, або руху поїздів, повідомте про це працівників метрополітену, а якщо ви знаходитесь в поїзді – машиніста через пристрій зв’язку «пасажир-машиніст».

Під час знаходження на станціях метрополітену уважно слухайте оголошення по гучномовному зв’язку.

На ескалаторі станьте праворуч, обличчям у напрямку руху. Малолітніх дітей тримайте на руках або за руку і слідкуйте за тим, аби вони не притулялися до нерухомих частин ескалатора. Будьте особливо уважними при виході з ескалатора.

Крім того, сьогодні, у складний для країни час, коли можливі диверсії та загроза терористичного акту просимо киян та гостей столиці звертати свою увагу на речі, які викликають підозру та повідомляти про це співробітникам метрополітену або представникам міліції, що чергують на станціях.

Зараз також спостерігаються депресивні настрої у пасажирів. Тільки за минулий тиждень у метрополітені сталося дві спроби самогубства. Тож закликаємо киян бути небайдужим один до одного та у разі необхідності надати допомогу тим, хто поряд!

Середня оцінка: 3.9 (22 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»