Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

З 7 лютого вводиться новий тариф на проїзд у метро

Відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації встановлено новий тариф на проїзд у метрополітені. З 7 лютого разова поїздка у столичній підземці коштуватиме 4 гривні. При цьому у залежності від кількості поїздок, які пасажир купляє і записує на пластикову безконтактну карту,  функціонуватиме гнучка система знижок.

Зокрема, вартість поїздок від 1 до 9 становитиме 4 грн., від 10 до 19 – 3,90 грн., від 20 до 29 – 3,80 грн., від 30 до 39 – 3,70 грн., від 40 до 49 – 3,60 грн., а 50 поїздок  – 3,50 грн.

Місячний проїзний квиток для фізичних та юридичних осіб на 46 поїздок коштуватиме 150 грн., на 62 поїздки – 190 грн., а без обмеження кількості поїздок – 300 грн.  Студенти, як і раніше, сплачуватимуть половину вартості, а школярі їздитимуть у метро безкоштовно.

Завтра, 7 лютого, у метрополітені буде припинено продаж жетонів блакитного кольору та введено в обіг зелені жетони. Однак на час перехідного періоду до кінця лютого, пасажири зможуть користуватися у метро жетонами старого зразка, а також проходити за безконтактними картками з раніше записаними поїздками та проїзними квитками.

У березні жетони старого зразка блакитного кольору можна буде обміняти на зелені у співвідношення 2 до 1.

«Ми розглядали кілька варіантів переходу на новий тариф. Зважаючи на економічну ситуацію був обраний, можливо, не найзручніший, однак найсоціальніший. Для уникнення незручностей ми відкриємо усі каси, а також у перші тижні збільшимо кількість працівників на станціях», – сказав начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Нагадаємо, що збитки Київського метрополітену за минулий рік очікуються на рівні 590 млн. грн. Заплановані ремонтні роботи було виконано лише на 15%. Існує критична необхідність проведення ремонту 27 ескалаторів, які відпрацювали більше 50 років, 72 вагонів, заміни 11 кілометрів колій та стрілочних переводів, а також проведення закріплення ґрунтів.

Середня оцінка: 2.2 (193 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»