Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Тариф на проїзд у метро зміниться з 15 липня (документ)

Відповідно до розпорядження КМДА з 15 липня у столиці змінюється тариф на проїзд у громадському транспорті. Детальна інформація та вартість проїзних у документі.

Пасажири зможуть використати зелені жетони як засіб оплати до 31 липня 2017 року. Також протягом серпня зелені жетони можна буде обміняти з доплатою або пропорційно на станціях «Майдан Незалежності», «Політехнічний інститут», «Дарниця» та «Дорогожичі».

З 1 вересня жетони зеленого кольору обміну не підлягають та кошти за них не повертаються.

Придбані до зміни тарифу проїзні квитки будуть дійсними до закінчення їх терміну дії. Записані поїздки на безконтактні картки можна буде використовувати півроку з дати запису або останнього поповнення картки.

Для уникнення черг та непорозумінь просимо пасажирів уважно ознайомитись з розпорядженням та підготуватися до поїздок.

Нагадаємо, що зміна тарифу у громадському транспорті – це вимушений крок міської влади задля виживання комунальних підприємств. Чинники, на які міська адміністрація не має впливу, значно змінилися, а саме: ціна на електроенергію зросла майже в 4,6 рази, на державному рівні в 2,6 рази збільшено мінімальну заробітну плату, також зросла вартість пального. «Тариф виживання» дозволить комунальним підприємствам покрити лише затрати на електроенергію та компенсувати витрати на заробітну плату працівникам. Міська влада бере на себе всі інші затрати необхідні для роботи підприємств, а також зберігає безкоштовний проїзд для пільгових категорій.

Середня оцінка: 1.8 (56 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»