Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Задля безпеки пасажирів буде проведено інвентаризацію торговельних об’єктів біля метро

 

За дорученням Київського міського голови Віталія Кличка та у зв’язку з останніми подіями КП «Київський метрополітен» проведе інвентаризацію всіх об’єктів комерційного, торговельного та соціально-побутового призначення, які розташовані в технічних зонах метрополітену ближче, ніж 10 метрів до вентиляційних кіосків та в межах 20 метрів від входів – виходів на станції метрополітену на дотримання норм пожежної безпеки.

Нагадаємо, що ввечері 28 березня загорівся магазин з товарами для дому поблизу станції «Лівобережна». Дим від пожежі швидко поширився у бік станції, через що з’явився небезпечний їдкий запах і погана видимість для пасажирів і машиністів електропоїздів. Станція повністю відновила роботу через півтори години. Варто зазначити, що КП «Київський метрополітен» не є балансоутримувачем території, де сталась пожежа.

Зазначимо, що з 2014 року через загоряння об’єктів комерційного та торговельного призначення чотири рази було призупинено роботу деяких станцій метрополітену більше ніж на півтори години. Це призвело до збоїв графіку руху поїздів, нормальної роботи станцій та створило незручності для пасажирів. В усіх вище зазначених випадках ніхто не постраждав.

Головна функція метрополітену – безпечне перевезення пасажирів. А дотримання правил пожежної безпеки – пріоритет роботи підприємства. 

Нагадаємо також, що безпосередньо на балансовій території метро було демонтовано МАФи, які порушували правила пожежної безпеки.

 

Середня оцінка: 1.2 (19 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»