Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Понад 25 мільйонів поїздок у київському метро оплачені безконтактно з Mastercard

За допомогою рішення, яке три роки тому запустили в партнерстві Київський метрополітен, Mastercard та Ощадбанк, щосекунди безконтактно оплачується поїздка на турнікеті.

Рішення для оплат у Київському метрополітені напередодні третьої річниці роботи фіксує нове досягнення. Пасажири підземки в Києві оплатили вже понад 25 мільйонів поїздок банківською карткою прямо на турнікетах, обладнаних технологією безконтактної оплати Mastercard. Щодня у такий спосіб оплачується понад 85 тисяч поїздок. Рішенням вже встигли скористатися пасажири з 67 країн світу.

Оплачувати за проїзд безконтактно у столичній підземці можна не лише фізичною банківською карткою, а й смартфоном. Під час нещодавньої глобальної конференції компанія Google відзначила систему безконтактних оплат у Київському метро серед прогресивних світових проектів.

«Успіх рішення для безконтактних розрахунків у транспорті — свідчення відкритості українців до інновацій і розбудови «розумного міста». Це сотні тисяч зекономлених годин пасажирів, зручність не лише для місцевих мешканців, а й для іноземних гостей, що особливо актуально під час проведення знакових подій світового рівня в країні – таких як UEFA Champions League Kyiv Final 2018, що зовсім скоро відбудеться в українській столиці. Щосекунди в столичній підземці здійснюється безконтактна оплата за допомогою банківської картки чи смартфона, і для нас це найкраще визнання успіху технології, що крок за кроком наближає Україну й світ до майбутнього без готівки», — відзначила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні.

«Наше завдання — запропонувати пасажиру сучасні  способи оплати та залишити в минулому застарілі жетони. І як показують результати цього проекту, незважаючи на загальноприйняту думку про консервативність, наше підприємство та наші пасажири готові до інтеграцій новітніх систем», — прокоментував начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Нагадаємо, рішення було запущене у 2015 році: тоді Київ став п’ятим містом у світі, де безконтактні оплати з Mastercard доступні в метро прямо на турнікеті. Цієї весни стартувало дообладнання станцій метрополітену додатковими жовтими турнікетами, які приймають оплати безконтактними банківськими картками й пристроями. Банком-еквайром проекту виступив Ощадбанк.

«Проект, що втілювався в партнерстві з Ощадбанком, відзначено як прогресивний на світовому рівні, на рівні найбільших та найсучасніших, таких, як корпорація Google. Впевнений, що це гарний привід пишатись банком, партнерами, містом, країною. Вже кілька років Ощадбанк активно популяризує культуру безготівкових розрахунків в Україні. Розуміючи, що просування ідеї безготівкового майбутнього неможливе без розвитку платіжної інфраструктури, ми ініціюємо впровадження інновацій у різних сферах, зокрема в транспортній. Першим таким революційним проектом стала реалізація безконтактної оплати проїзду в київському метрополітені. Потім проект охопив фунікулер та швидкісний трамвай у Києві та рушив в інші міста. Запевняю, що плануємо вас дивувати і надалі. Ще багато нагород попереду!», — зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Безконтактні розрахунки з Mastercard сьогодні доступні також в інших видах транспорту столиці – у київському фунікулері та на всіх станціях обидвох ліній швидкісного трамвая. Технологія активно впроваджується в інфраструктуру інших міст: вона працює в автобусах Мукачева, на паркоматах у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі та Чернівцях.
 

Середня оцінка: 5 (1 vote)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»