Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Метро прямує на Виноградар: договір на будівництво підписано

Київський метрополітен уклав договір на будівництво метро на Виноградар з переможцем тендеру на Прозорро ПАТ «Київметробуд». Йдеться про продовження Сирецько-Печерської гілки.

У рамках першої черги робіт на ділянці у майже 4 кілометри передбачається спорудження двох станцій - «Мостицька» та «Проспект Правда» - і відгалуження у бік станції «Виноградар» для подальшого продовження лінії.

Відповідно до документу, роботи триватимуть до 2021 року, а їх бюджет становить 5 млрд 993 млн грн. Як повідомлялося раніше, у рамках даного проекту вперше в Києві планують використати технологію вертикальних тунелів. Також «Мостицька» будуватиметься як станція глибокого закладення, а «Проспект Правди» та наступні – передбачено споруджувати відкритим способом, як неглибокі.

Наразі триває оформлення всіх передбачених законодавством документів для початку робіт. При підготовці проекту Київрада уже підтримала виділення технічних земельних ділянок для облаштування необхідних будівельних майданчиків.

"Починаючи будівництво станцій на Виноградар, ми фактично відроджуємо будівництво метро в столиці. Бо останню станцію метрополітену в Києві, нагадаю, відкрили у 2013 році", - відзначив мер Києва Віталій Кличко.

Середня оцінка: 4.6 (11 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»