Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

У холі станції Київського метрополітену “Театральна” анонсують Всеукраїнський арт-проєкт СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ. МАНІФЕСТ 2020

26 лютого 2020 року Київська муніципальна галерея мистецтв ЛАВРА спільно з Всесвітнім Фондом Природи WWF Україна презентують у холі станції Київського метрополітену “Театральна” 16 робіт з Всеукраїнського арт-проєкту СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ. МАНІФЕСТ 2020. Початок презентації  об 11:00. 

Нагадаємо, що з повною версією Всеукраїнського арт-проєкту СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ. МАНІФЕСТ 2020 можна буде ознайомитись у галереї мистецтв ЛАВРА вже 5 березня, про що детальніше ми повідомимо вам окремим листом. 
 
26 лютого ми будемо раді розповісти детальніше про головну ідею арт-проєкту та познайомити вас з часткою робіт, що були надіслані в рамках основного конкурсу. З одного боку - це відкритий конкурсний відбір робіт від митців, які працюють у різних напрямах та жанрах мистецтва contemporary - живопис, графіка, скульптура, фотографія, відеоарт, інсталяція. 
 
З іншого - заклик арт-спільноти до державних діячів, бізнесменів, кожного з нас про необхідність сміливих дій заради життя в гармонії зі світом вже у 2020 році. 
 
Проєкт реалізується за сприяння Mironova Foundation, підтримки журналу VOGUE.UA та Київського метрополітену. Айдентику проєкту розроблено брендинговою агенцією GRAagency.
 
 
 
Середня оцінка: 1.2 (19 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»