Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Підземка продовжує роботу з доступності інфраструктури

 У метрополітені відбулася робоча нарада з представниками ГО «ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України». 

Обговорили можливості перевезення людей з інвалідністю та людей з тимчасовим порушенням здоров’я, які переміщуються на кріслах колісних з електричним приводом. За словами представника від ГО «ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України» Олександра Стадніченка, вага візка може сягати до 150 кг, а разом з людиною - до 300. Через вагу, габарит та технічні характеристики обладнання перевезення без спеціальних пристроїв та платформ не є безпечним як для самих пасажирів на таких візках, так і для інших користувачів підземки. 
 
Тому на сьогодні перевезення пасажирів на кріслах колісних з електричним приводом не передбачено. 
Водночас підприємство розуміє нагальність проблеми. На зустрічі обговорили можливості реалізації доступності станцій для людей з таким обладнанням. 
 
Після проведеної робочої наради наступним етапом буде опрацювання технічних можливостей ліфтів, підйомників для ескалаторів та інших елементів станцій (сходи, контрольно-пропускні пункти) щодо здійснення безпечних перевезень після отримання технічних характеристик (параметрів) такого обладнання.
 
Робота по доступності у підземці продовжується. Нагадаємо, що облаштованими є 14 станцій. Також на підприємстві реалізовано можливість супроводу пасажирів з інвалідністю та маломобільних категорій.
1.jpg 2.jpg
Середня оцінка: 5 (4 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»