Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Для пасажирів Київського метрополітену передали 1000 туристичних сидінь

В рамках пілотного проєкту команда VISIT Ukraine передала 1000 туристичних сидінь для пасажирів станцій Київського метрополітену. Головна мета - це забезпечення людей більш комфортними умовами перебуванням на станціях підземки під час повітряної тривоги. Зазначимо, що кошти підприємства не залучалися.

Наразі туристичні сидіння є на станціях: «Золоті ворота», «Дружби народів», «Печерська», «Площа Льва Толстого», «Театральна», «Політехнічний інститут». Для того, щоб скористатися ними необхідно звернутися до працівника станції, який на час повітряної тривоги перебуває на платформі. Закликаємо не забувати повертати сидіння, адже ними можуть скористатися й інші люди.

Дякуємо команді Visit Ukraine за співпрацю, підтримку та швидке реагування.

Нагадаємо, що під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово.Прохід на станцію в комендантську годину (з 23:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково необхідно мати документ-посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.
Середня оцінка: 5 (3 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»