Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 3,7 мільйона пасажирів, із яких 877 тисяч – пільговики.

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 3,7 мільйона пасажирів, із яких 877 тисяч – пільговики. 

За цей час, із 6 березня до 13 березня, було проведено необхідні планові ремонтні роботи: замінено 30 шпал, 28 брусів, 153 підкладки типу метро та 12,5 м рейки. На станціях «Дружби народів» та «Шулявська»  тривають почергові капітальні ремонти ескалаторів.

Інтервали руху поїздів у пікові години становлять 4-5 хвилини, у міжпік – 8-10 хвилин. Детальна інформація про графік роботи метрополітену за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

Під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово.

Прохід на станцію в комендантську годину (із 23:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково необхідно мати документ – посвідчення особи;

  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;

  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

Також минулого тижня червоною лінією метро почав курсувати новий патріотичний арт-поїзд «Все буде Україна». Проєкт реалізувала компанія «Paint Hunters», що професійно займається створенням муралів. Кошти з бюджету міста та метрополітену не залучалися. Арт-поїзд «Все буде Україна» - подарунок митців для 

Середня оцінка: 5 (1 vote)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»