Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Станція метро «Поштова площа» працює у звичайному режимі. Маніпуляції щодо теми роботи станції створюють, щоб посіяти паніку

Станція метрополітену «Поштова площа» працює у звичайному режимі як для пасажирських перевезень, так і для цілодобового укриття населення під час повітряної тривоги. Маніпуляції щодо теми роботи станції створюють, щоб посіяти паніку.

Станція «Поштова площа», зокрема й перегінні тунелі, що примикають до неї, перебувають у належному технічному стані. Ризики щодо підтоплення, закриття станції на ремонт чи реконструкцію відсутні.

Фахівці метрополітену провели позаплановий огляд та обстеження споруд, за результатами яких деформацій не виявлено.

Міська влада закликає диванних експертів та блогерів не маніпулювати темою роботи столичного метрополітену, а медіа – використовувати інформацію перевірену та з офіційних джерел. Вкотре наголошуємо, що подібні провокаційні заяви щодо стану метро створюються з метою посіяти паніку та грають на руку ворогу в інформаційній війні.

Нагадаємо, що підземний пішохідний перехід станції «Поштова площа» відокремлений капітальною (цегляною) перегородкою від майбутнього об’єкта багатофункціонального призначення.

Середня оцінка: 5 (1 vote)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»