Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 4,6 мільйона пасажирів, із яких 1,1 мільйона – пільговики

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 4,6 мільйона пасажирів, із яких 1,1 мільйона – пільговики. 

Продовжуються всі планові роботи з утримання інфраструктури підземки. Так, за останній тиждень фахівці профільної служби замінили 34 шпали, 9 брусів і 12,5 м рейки. Такі роботи проходять винятково вночі, коли відсутній рух поїздів і напруга на контактній рейці.

Також тривають планові капітальні ремонти ескалаторів на станціях «Палац спорту» та «Шулявська». Такі роботи проводять кожні 10-12 років. Під час капремонту механізми ескалаторів повністю розбирають, замінюють зношені запчастини та інші необхідні роботи.

Минулого тижня на будівельному майданчику між станціями метро «Деміївська» – «Либідська» фахівці розпочали демонтаж залізобетонних тюбінгів. Так, для прискорення виконання робіт спеціалісти влаштували технологічний отвір для транспортування назовні демонтованого колійного бетону і подання необхідних матеріалів. Роботи тривають 24/7, щоб відновити рух поїздів «синьою» лінією метро до кінця літа 2024 року.

Інтервал руху поїздів у будні дні, в години пік становить 02:30-03:00 хвилини, у міжпікові – 05:00-05:30 хвилин. У вихідні дні інтервал між поїздами вдень – 6-7 хвилин. Звертаємо увагу, рух поїздів «синьою» лінією здійснюється між станціями «Героїв Дніпра» – «Либідська», а між станціями «Теремки» – «Деміївська» працює «човниковий» рух поїздів з інтервалом 13 та 17 хвилин, залежно від напрямку руху. Детально про режим роботи за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290

Нагадаємо, що минулого тижня на перейменованій станції «Звіринецька» змонтували всі чотири комплекти нових літер. Роботи відбулись у кілька етапів, адже змонтувати нові літери можливо винятково в нічний час, коли метрополітен не здійснює пасажирських перевезень.

 

Ще немає голосів

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»