Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

4 червня на станції метро «Вокзальна» розпочнеться плановий капітальний ремонт ескалатора № 2, що триватиме до 30 серпня

У вівторок, 4 червня, на станції метро «Вокзальна» розпочнеться плановий капітальний ремонт ескалатора № 2, що триватиме до 30 серпня 2024 року.

Ескалатори, введені в експлуатацію разом із пуском станції метро «Вокзальна», майже 64 роки перевозять пасажирів столичної підземки. Пробіг ескалатора № 2 складає більше 150 тисяч кілометрів. Тож відповідно до регламенту ескалатор потребує капітального ремонту.

У межах цих робіт фахівці повністю розбирають механізм, проводять заміну зношених запчастин та інші необхідні роботи. Фахівці докладають максимум зусиль і проводять усі необхідні роботи з утримання та експлуатації обладнання попри складну кадрову ситуацію на підприємстві.

Також повідомляємо, що порушення пасажирами правил користування, зокрема потрапляння особистих речей в елементи ескалатора або жбурляння монет задля розваги, може вивести ескалатор із ладу. Закликаємо пасажирів дотримуватися правил поведінки на ескалаторі та дбайливо ставитися до обладнання столичної підземки.

Ознайомитися з правилами поведінки можна за посиланням http://metro.kyiv.ua/node/99.

Нагадаємо, що наразі також триває капітальний ремонт на станції метро «Шулявська».

 

 

Середня оцінка: 5 (1 vote)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»