Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Минулого тижня столичним метро скористалися понад 4,7 мільйона пасажирів, із яких 1,2 мільйона – пільговики

 Минулого тижня столичним метро скористалися понад 4,7 мільйона пасажирів, із яких 1,2 мільйона – пільговики. 

На підприємстві проходять планові роботи з утримання інфраструктури. Зокрема, з 27 травня до 3 червня замінили 53 шпали, 4 бруси, 2 стрілочних переводи та 25 м рейки. Крім того, триває плановий почерговий капітальний ремонт ескалаторів на станції «Шулявська». Також із вівторка, 4 червня, на станції метро «Вокзальна» розпочато плановий капітальний ремонт ескалатора № 2, що триватиме орієнтовно до 30 серпня.

Водночас через недотримання пасажирами правил користування трапляються зупинки ескалаторів. Так, із різних причин минулого тижня відбулися 94 зупинки ескалаторів: 11 разів пасажири зупиняли ескалатор ручкою «стоп» без необхідності, 46 – для уникнення травмування, 26 – через потрапляння особистих речей. Закликаємо бути обачними та дотримуватися правил поведінки.

Нагадаємо, що з 3 червня змінені графіки руху поїздів. Так, у пікові години інтервали між поїздами становитимуть орієнтовно 3-4 хвилини, в міжпікові – 6:00-6:30 хвилин. Інтервали вихідного дня лишаються без змін – час очікування поїзда складатиме 6-7 хвилин.

Звертаємо увагу, що рух поїздів «синьою» лінією здійснюється між станціями «Героїв Дніпра» – «Либідська», а між станціями «Теремки» – «Деміївська» працює «човниковий» рух поїздів з інтервалом 13 та 17 хвилин, залежно від напрямку руху. Детально про режим роботи за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

 

Середня оцінка: 5 (1 vote)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»